درخواست امداد سیار

درخواست امداد از طریق مرکز امداد آبتین، بسیار ساده می باشد و شما رانندگان عزیز می توانید پیش از شروع سفر خود نسبت به نحوۀ دریافت کارت اشتراک امداد سیار اطلاعات لازم را کسب نمائید و از مزایای امکانات امداد سیار بهره مند گردید. اعزام مکانیک و یا یدک کش به محل، تنها از طریق ثبت درخواست امداد در مرکز پاسخگویی امکان پذیر می باشد.

درخواست امداد سیار در تهران

خدمات امداد سیار امداد آبتین در سراسر ایران ارائه می گردد، همچنین در استان پایتخت، یعنی تهران نیز با ارسال مکانیک مجرب در محل، به صورت شبانه روزی خدمات امداد سیار از قبیل تعمیر خودرو، تنظیم موتور، تعویض لاستیک، حمل خودرو، تحویل بنزین، برخی از امور مکانیکی و ... به صورت فنی و در اسرع وقت داده می شود.

درخواست امداد سیار

از مزایای درخواست امداد می توان به ارائه خدمات تعمیری و برخی از خدمات جزئی و اساسی مکانیکی اشاره نمود که موجب می گردد، سفر خود را با یک تیم متخصص پشتیبان مکانیک فنی آغاز نمائید و در طول جاده، در هر شرایطی اگر خودرو شما با مشکل رو به رو شد، بتوانید بدون نگرانی و امنیت خاطر، با ثبت درخواست امداد از خدمات امداد سیار استفاده نمائید.

مراحل درخواست امداد از امداد آبتین

درخواست امداد در تهران و دیگر مناطق، از همان ابتدای تماس گیری با کارشناسان پاسخگویی آغاز می گردد. مرکز پاسخگویی شماره اشتراک مشتری و یا شماره شاسی اتومبیل را درون سامانه ثبت می کند و سپس مورد درخواست امداد را ثبت نموده و متناسب با مورد درخواست امداد، کارشناس مربوطه را به محل حادثه ارجاع می دهد و در طی انجام عملیات امدادرسانی، به صورت مداوم پیگیری های لازم را در خصوص رسیدن کارشناس به محل و همچنین برطرف شدن ایراد اتومبیل و اتمام عملیات امداد سیار را با دقت بسیار انجام می دهد و درون سیستم جامع امداد آبتین ثبت می شود.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :