یدک کش و حمل خودرو

یدک کش و حمل خودرو یکی دیگر از خدمات امداد آبتین است. وظایف امداد سیار مطابق با ضوابط و قراردادهای معین در سطح جامع می باشد. هنگامی که متوجه شدید، کار از تعمیر خودرو گذشته است و نیاز به امداد حمل خودرو دارید، می توانید با اطمینان خاطر از خدمات امداد سیار امداد آبتین استفاده نمائید، تا اولین تعمیرگاه خودرو شما را به وسیلۀ یدک کش جا به جا نمایند و هزینۀ کلیۀ خدمات امدادرسانی با تخفیف قابل توجه ای صورت می گیرد.

خدمات یدک کش امداد آبتین در تهران

کلیۀ خدمات یدک کش خودرو، در تمام مناطق تهران قابل ارائه می باشد و عموماً از کارشناسان حرفه ای برای انجام تعمیر و جا به جایی اتومبیل استفاده می کند تا بتوانند خدمات امدادی که ارائه می دهند با کیفیت عالی صورت گیرد و متناسب با شرایط، بهترین کار را در اسرع وقت انجام دهند.

یدک کش و حمل خودرو

امداد حمل خودرو نیاز به ثبت در سامانۀ امداد آبتین دارد، تا نزدیک ترین واحد یدک کش سیار در اسرع وقت به محل اعزام گردد و مسئولیت خود را انجام دهند. خدماتی که از طریق امداد سیار ارائه می گردد، نیاز به توجه و دقت فراوان دارد تا پس از اتمام کار، مجدداً حادثه ای برای خودرو تعمیر شده بوجود نیاید و سلامت خودرو، تا محل مورد نظر حفظ گردد.

سرویس حمل خودرو

امداد آبتین از معتبرترین شرکت های امداد خودرو در تهران می باشد که از لحاظ تمام خدمات امداد سیار، تجربیات لازم را کسب نموده است و قادر به ارائه تمام خدمات سرویس حمل خودرو، تعمیر خودرو، تعویض خودرو و همچنین رساندن بنزین به محل مورد نظر شما رانندۀ عزیز می باشد و به صورت تضمین شده، هر یک از سرویس امداد سیار را ارائه می دهد و تمام مراحل اجرای خدمات رسانی را در سامانه ثبت می نماید تا تمام مراحل امداد حمل خودرو به صورت اصولی و کنترل شده به مشترکین ارائه گردد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :