درخواست کارشناس

جهت درخواست کارشناس برای أخذ خدمات امداد سیار، می توانید با مرکز پاسخگویی امداد آبتین تماس بگیرید و با پاسخگویی به کارشناسان متخصص واحد پشتیبان، مورد درخواست کارشناس فنی را در سامانه ثبت نمائید و در شرایط آب و هوایی و منطقه ای در 24 ساعته شبانه روز، خدمات امداد سیار خود را در محل وقوع حادثه دریافت نمائید.

ثبت درخواست کارشناس

برای ثبت درخواست کارشناس فنی برای تعمیر خودرو، با شماره امداد آبتین تماس حاصل نمائید تا از کارشناسان خبرۀ مکانیک در اسرع وقت بهره مند گردید. واحد پشتیبان و پاسخگویی امداد آبتین می تواند راهنمائی های لازم را در خصوص مورد آسیب دیدگی اتومبیل، به شما بدهند و در صورتی که راننده نتوانست عیب خودرو را مرتفع سازد، درخواست کارشناس فنی و مکانیک را در سامانه ثبت می کند.

درخواست کارشناس

تا زمانی که امدادگر به محل برسد، تمام پیگیری های لازم را انجام می دهند و پس از اتمام عملیات امداد سیار نیز نظر مشترکین امداد آبتین را در رابطه با نحوۀ خدمات رسانی کارشناس در سیستم ثبت می کنند تا تمام خدمات امدادی بدون هیچ گونه کم و کاستی ارائه گردد.

سرویس درخواست کارشناس مجرب

نحوۀ عملکرد امداد سیار بستگی به درست انجام شدن مراحل ثبت درخواست امداد و درخواست کارشناسان فنی دارد، چرا که متناسب با نیاز و مورد تعمیراتی مشترک است که کارشناس مجرب اعزام می گردد. مرکز پاسخگویی ابتدا راهنمائی و مشاوره های لازم را در خصوص برطرف نمودن عیب می دهند، سپس در صورت درست نشدن خودرو، نوع عیب و نوع مورد تعمیر خودرو را در سیستم ثبت می کنند و سپس اقدام به ثبت درخواست کارشناس می نمایند و متناسب با محل وقوع حادثه، نزدیک ترین واحد امداد سیار را به محل اعزام نموده و پیگیری های لازم را در خصوص دریافت خدمات امداد سیار به مشتری را انجام می دهند و تمام خدمات ارسال یدک کش خودرو، تعمیر کارشناس، تعویض تایر، تحویل بنزین و .... داخل سامانه امداد آبتین ثبت می گردد. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :