خدمات سرویس در محل

سرویس در محل از مهمترین خدمات امداد سیار می باشد که گروه امداد آبتین با بهره مندی از نیروهای متخصص و زبده، برای ثبت تماس های مشتریان، ارسال امدادگران و پیگیری تمام مراحل استفاده می کنند تا در اسرع وقت کارشناسان امداد سیار را به محل وقوع حادثه، در هر زمان از شبانه روز راهنمائی نمایند و خدمات امدادی به صورت کامل و بدون نقص ارائه گردد.

مزایای خدمات سرویس در محل امداد آبتین

تا کنون برای یکبار هم که شده، پیش آمده باشد که در جاده های درون شهری و یا برون شهری، بنزین اتومبیل اتمام یافته باشد و یا نقص فنی کوچکی پیش آمده باشد که دور از توان شما باشد و نیاز داشته باشید، یک واحد امداد سیار برای کمک به شما ارسال شود.

خدمات سرویس در محل

در واقع امداد آبتین، کار خدمات امداد سیار را برعهده دارد و خدمات امداد خودرو را در 24 ساعته شبانه روز در محل حادثه ارائه می دهد. خدمات سرویس در محل محدود به موقعیت مکانی و زمانی خاصی ندارد و از طریق تماس با مرکز پاسخگویی امداد آبتین، می توانید تمام خدمات مربوط به تعمیر، حمل خودرو، تعویض لاستیک و غیره را در اسرع وقت دریافت نمائید.

امکان تعمیر اتومبیل در منزل و محل کار

نحوۀ ارائه خدمات سرویس در محل، به واسطۀ تماس با واحد پاسخگویی می باشد و با ذکر شماره اشتراک و یا شاسی خودرو، نوع مورد تعمیراتی شما در سامانۀ رسمی ثبت می گردد و در اسرع وقت، نزدیک ترین واحد امداد سیار و یا یدک کش سیار را به منزل، محل کار و یا در جاده های شهری و برون شهری اعزام می نمایند تا مشکل شما مرتفع شود.

امداد سیار در واقع همان خدمات سرویس در محل می باشد، چرا که امکان جابه جایی خودرو وجود ندارد، به همین علت است که رانندگان سعی می کنند برای تعمیر خودرو، تعویض لاستیک و یا تهیه بنزین از خدمات امداد سیار بهره گیرند و بتوانند مسیر خود را امنیت خاطر ادامه دهند. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :