اشتراک امداد سیار

اشتراک امداد سیار به شما این اجازه را می دهد، هر زمان که خودرو شما در جاده های درون شهری و برون شهر دچار آسیب دیدگی و نقص فنی شد، بتوانید در هر زمان شبانه روز، از طریق تماس با امداد خودرو آبتین، امدادگران اقدام به رفع عیب خودرو شما نموده و اتومبیل شما را مجدداً راه اندازی نمایند. میدانید که حادثه به هیچ عنوان خبر نمی کند، ولی باید همواره نسبت به آن اقدامات پیشگیرانه نمود و استفاده از خدمات امداد سیار یکی از این عوامل پیشگیرانه می باشد.

مزایای بهره مندی از اشتراک امداد سیار

سوانح رانندگی و یا نقص فنی اتومبیل همانند پنچری لاستیک، پاره شدن تسمه پروانه، تمام شدن بنزین، جوش آوردن خودرو و غیره از عواملی می باشند که احتمال وقوع آنها زمان مشخصی را در بر نمی گیرد، به همین خاطر است که استفاده از خدمات اشتراک امداد سیار کمک شایانی برای چنین افرادی باشد، تا بتوانند با آسودگی خیال سفر خود را ادامه دهند.

اشتراک امداد سیار

در واقع خدمات اشتراک امداد سیار در این سال های اخیر، توانسته خدمات زیاد و قابل اطمینانی را به هموطنان خود در اقصی نقاط کشور ارائه دهد و سفر خودروسواران را با خیال آسوده همراه سازند.

خرید کارت اشتراک امداد سیار

معمولاً کارت های اشتراک امداد سیار توسط مراکز فعال در این حوزه ارائه می گردد و دارای گارانتی مشخص و از پیش تعیین شده می باشند و برای خدمات رسانی بهتر، بخشی از خدمات امداد سیار را برای چند نوبت به صورت رایگان و مابقی دفعات را با هزینه پایین انجام می دهند و در طول شبانه روز قادر به ارائه خدمات امداد رسانی می باشند. شما عزیزان برای آگاهی بیشتر نسبت به خرید کارت اشتر اک امداد سیار امداد خودرو آبتین، می توانید با کارشناسان واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمائید و پرسش های مربوط به آخذ کارت اشتراک امداد خودرو آبتین را مطرح نمائید.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :